دستگاه ماسه ساز

ماسه ساز 

دستگاههای ماسه ساز همانطور که از نام آنها پیداست جهت تولید ماسه و اغلب در مرحله نهایی خردایش مورد استفاده قرار میگیرند.
دستگاههای ماسه ساز به سه دسته تقسیم میشوند : ماسه_سازطرح قدیم ، ماسه_ساز طرح جدید ، ماسه ساز طرح 800 s این سه مدل در مکانیزم کلی باردهی ، وزن و کیفیت بار خروجی تقریبا یکسان بوده و هر مدل به نوعی بهبود یافته مدل قبلی میباشد.
ماسه ساز طرح S800 به دلیل مقاومت بالای محور اصلی که موجب افزایش طول عمر آن گردیده اولویت داشته وبیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.
رویه عملکرد این دستگاهها به این صورت میباشد که مواد پس از وارد شدن به محفظه دستگاه توسط چکش های نصب شده بر روی روتور دستگاه به سمت بدنه پرتاب شده و این عمل تا خردایش نهایی و رسیدن به اندازه دلخواه ادامه مییابد.
یکی از نکات مهم در این دستگاهها و به طور کل در تمام انواع سنگ شکن کیفیت ساخت و طراحی دقیق و علمی آنهاست که به صورت چشم گیری در کیفیت بار خروجی کاهش اصطلاک و افزایش بهره وری موثر میباشد.
این دستگاهها با توجه به طراحی و مهندسی ساخت آنها که بسیار مورد اهمیت میباشد نسبت به دستگاههای مشابه اصطلاک کمتری داشته و کیفیت بار خروجی آنها به مراتب بهتر از دستگاههای مشابه میباشد.
تنها برتری دستگاههای مشابه نسبت به این دستگاهها باردهی بیشتر آنها میباشد که البته به دلیل کیفیت بالای بار خروجی این دستگاهها و همچنین اصطلاک کمتر آنها این دستگاهها را همچنان در اولویت انتخاب قرار میدهد.
علیرغم مزایای فوق انتخاب دستگاه مناسب نیاز به کارشناسی دارد که تکنسین های شرکت یاری گر شما دراین امر خواهند بود.
یکی دیگر از موارد مهم جهت افزایش بهره وری دستگاههای ماسه ساز انجام بازدید، تعمیرات ونگهداری به موقع ومناسب است که این امرکمتر از سوی مصرف کنندگان و حتی برخی تولید کنندگان مورد توجه قرار گرفته و خسارات فراوانی را نادانسته به مصرف کنندگان تحمیل می نماید.
نگهداری را نیز از شرکت درخواست نمایید که این امرهر چند هزینه در بر خواهد داشت ولی هزینه آن در مقایسه با هزینه های ناشی از تعمیرات و نگهداری نامناسب بسیار ناچیزخواهد بود.کلیه قطعات این دستگاهها طبق برگه ضمانتنامه همراه دستگاه گارانتی بوده و در طول زمان گارانتی در صورتی که نقص از سوی سازنده باشد بدون هیچ پیش شرطی تعویض خواهد شد.

ماسه ساز 800

ماسه ساز 800j

ماسه ساز 800s